Info

CO PLANUJEMY?

SpeedShow to pierwsze zorganizowane na tak dużą skalę spotkanie miłośników motoryzacji w Rzeszowie!

Na zlocie będzie można zobaczyć pokazy driftu, samochody tuningowe, luksusowe, supercary, samochody sportowe i terenowe, muscle car'y, auta torowe i motocykle. To okazja to bliskiego spotkania z motoryzacją marzeń.

KIEDY, GDZIE, DLA KOGO?

Termin: 31.08-01.09 2024
Lokalizacja: tereny Politechniki Rzeszowskiej
(Aleja Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów)

STREFY

DRIFT

Pokazy driftu będą odbywać się przez większość dwudniowego eventu. 40 kierowców da wam niezapomniany show! Najmocniejsze auta będą dysponować mocą ponad 1000 koni mechanicznych! Każdy będzie mógł wejść do parku maszyn, żeby oglądnąć samochody z bliska i popatrzeć na pracę mechaników. Kolejną atrakcją strefy "Drift" będzie "Drift Taxi", z przejazdami na prawym fotelu w autach prowadzonych przez najlepszych polskich drifterów.

TUNING

Kilkaset przerobionych wizualnie i mechanicznie aut będzie można zobaczyć na strefie Tuning. Zlotowicze z całej Polski będą prezentować swoje pojazdy oraz projekty, aby walczyć o cenne nagrody, oraz tytuł najlepszego projektu zlotu. Podczas zlotu odbędzie się jedna z rund Tuning Kingz Tournmanet. Będzie można zobaczyć również profesjonalne auta rajdowe i stertujące w wyścigach na ¼ mili.

SUPERCARS

W strefie "Super Cars" będą rzadko spotykane auta i super sportowe hypercary, ekskluzywne, luksusowe limuzyny i SUV-y, torowe fun car'y czy pojazdy nisko seryjne, kosztujące nierzadko miliony złotych zapowiada Adam Motyczyński z Globalmotors. Na wyciagnięcie ręki będą: Ferrari, Lamborghini, McLareny, Porsche, Aston Martin, Maserati, Bentleye, Rolls Royce, auta silnikami V8, V10, V12. Będzie okazja z bliska przyglądnąć się tym wyjątkowym konstrukcjom (design, technologia), porozmawiać z właścicielami o użytkowaniu pojazdów, osiągach, kosztach utrzymania, do tego zrobić pamiątkowe zdjęcie.

AMERICAN ZONE

W "American Zone" będą amerykańskie krążowniki, muscle cars, kabriolety, olbrzymie pickupy, radiowozy oraz klasyki. W strefie samochodów amerykańskich zobaczycie klasyczne, pięknie odrestaurowane, jak i nowoczesne samochody amerykańskie. Oprócz samochodów amerykańskich, atrakcją strefy będzie mechaniczny byk rodeo, amerykańskie steki i burgery.

STREFA MOTOCYKLI

W czwartej strefie, motocykli, zgromadzą się setki motocykli, gdzie będzie można zobaczyć z bliska także ikony amerykańskich szos, a więc motocykle Harley-Davidson oraz Indian. Najciekawsze motocykle szosowe, turystyczne, cross, chopery oraz customy. W strefie "Moto" stanie nawet 200 maszyn różnych klas i osiągów.

INNE ATRAKCJE

Kilkudziesięciu wystawców, głównie branży motoryzacyjnej będzie prezentować swoje produkty na strefie EXPO. Za zlocie nie zabraknie pysznego jedzenia, kilkanaście foodtrucków zadba o to, żeby nikt nie był głodny. Dla najmłodszych mamy miasteczko zabaw, symulatory jazdy wyścigowej i drift karty. Poczujcie niesamowity klimat zlotowy, jakiego w Rzeszowie jeszcze nie było!

Speed Show Rzeszów 2024 Mapa